Як розрахувати вартість меблів для кухні?

Коли ми шукаємо кухні під замовлення, нас хвилює не тільки естетична, практична, а й фінансова сторона питання. Саме тому ми проводимо досить багато часу, і шукаємо сайт, на якому можна купити кухню недорого. Правда іноді трапляється так, що в погоні за низькою ціною, ми зовсім забуваємо про те, що і якість кухонного гарнітуру повинна бути відповідною.

Білоруська фабрика кухонь пропонує своїм покупцям купити кухонні меблі на замовлення, які будуть відрізнятися не тільки прийнятною ціною, а і високою якістю.

Як розрахувати ціни на кухонні меблі? – поради від ЗОВ

По-перше, ціни на кухонні меблі залежатимуть від того матеріалу, з якого вони будуть виготовлені.

ЗОВ Україна, як один із філіалів білоруських меблів, пропонує купити кухню з таких матеріалів як масив, мдф, пластик, акрил, ЛДСП і натуральний шпон. Безумовно, їх цінова політика буде відрізнятися. З іншого боку, ми впевнено можемо стверджувати, що у нас можна купити кухонні меблі на будь-який смак та гаманець.

По-друге, на вартість кухні також впливатимуть комплектуючі аксесуари та фурнітура, наприклад, сушки, килимки, ручки, кутові елементи, мийки, стільниці і підйомні механізми.

Зверніть увагу, що білоруські кухні комплектуються тільки якісними аксесуарами, закупленими у перевірених компаній Італії та Німеччини.

По-третє, розміри кухонних меблів також будуть впливати на остаточну ціну.

Білоруська фабрика кухонь, і ЗОВ Україна, як офіційний представник, пропонують своїм покупцям прекрасні дизайнерські рішення та проекти, що ідеально впишуться як в малі, так і великі за простором приміщення.

Як дізнатись ціну на обрані з каталогу меблі від ЗОВ?

Для того, щоб дізнатися вартість тієї чи іншої фурнітури, ви можете відвідати один з наших магазинів, або зателефонувати за вказаним на сайті телефоном. Так само є можливість оформити послугу розрахунку вартості онлайн, заповнивши форму, подану на сайті. Ми завжди швидко відповідаємо на ваші заявки, так що вам не доведеться довго чекати.

Перед вибором кухні і розрахунком вартості, виберіть комплектацію, фурнітуру, і уважно ознайомтеся з докладними характеристиками гарнітурів. Це важливо.

Кухні за індивідуальним проектом та ціни яких вас приємно здивують – це меблі від білоруської фабрики ЗОВ.